Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
20.2.2020 0:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Laurel Adams předevčírem
22.5.2017 16:22
...když něco potřebuješ, musíš si to zcela pochopitelně zařídit. V RPG březnu už to asi úplně nepůjde. Tak bych to asi zakončila, zbytečnej spam tady.

William Carter předevčírem
22.5.2017 16:03

To ovšem znamená, že se někde stala chyba.


Janee S. Carwin neděle
21.5.2017 15:40

Zvědavka: Žiadna lehota nie je. Úkoly musia byť opravené do konca rpg školského roku (koniec júna), avšak žiadna predbežná lehota nie je.


Zvědavka neděle
21.5.2017 15:25

Dobré odpoledne přeji, jaká je lhůta na opravení domácích úkolů? V některých předmětech nemám opravený ani jeden domácí úkol a vůbec nevím, jak si vedu.
P.S. Vím, že existuje i osobní život, jen mě zajímá, jestli něco takového vůbec je.


Fenella A. Lufkinová čtvrtek
18.5.2017 17:52
...a na inzerce zatím žádná žádost nepřišla. Nebojte se je však psát, určitě opět uvítáme posily.

Laurel Adams středa
17.5.2017 21:29

Williame, stále jsi mohl někoho požádat přes sovy o zjištění mailu. Minimálně skrz kolej máš potřebné kontakty, i když nechápu, proč tě systém nepustil. Navíc je pozdě.
Chytrolínka správně dí, správný mail by měl být inzerce@hocz.org.


Chytrolínka středa
17.5.2017 21:18

Pokud neuvedeš, na jaký že mail se to snažíš poslat, tak ti asi bohužel nikdo nemůžem pomoct.


Možná...Ale vlastně nikdo úterý
16.5.2017 19:44

Hlásím se s naléhavým dopisem,
rád bych podal přihlášku na profesora, boužel, když ji odešlu, zařízení mi napíše, že daný e-mail neexistuje. Proto se obracím na vás.

Děkuji za laskavost!


William Carter pondělí
15.5.2017 16:54

To je sice moc hezký, ale mě systém nepustil nikam jinam, než do sov.


Laurel Adams pátek
12.5.2017 22:30

Jelikož je na sekretariátu už nějakou chvíli vyvěšeno, že všechny žádosti byly zpracovány, navíc že se to uzavírá k 9. 4. a jsme dávno za pololetím, už nějakou chvíli by bylo adekvátní kontaktovat slečnu buď pomocí nástěnky, či znovu zkusit sovu, přinejhorším mail. Návštěvní kniha to nespasí.


William Carter pátek
12.5.2017 14:48

Obracím se na Vás s takovým dotazem,
přišla mi sova s dotazem zda mám tedy zájem o podm. zápis, odpověděl jsem, že ano. Už je to minimalne tyden a porad se nic nedeje. Proc?
S pozdravem William Carter


Laurel Adams čtvrtek
11.5.2017 21:49

Snídaně, obědy i večeře se v Síni na stolech objevují vždy v určitou hodinu. Mezi jídly je ale vždy k dispozici nějaká odlehčená forma, takové svačiny. S vodou... nejsem si jistá, jestli je voda v umývárnách pitná, ale dle mého by měla být, protože jinak jsou ty naše dvě věže trošku v čudu. Určitě brzo přiletí přednáška, neboj. :D


Ivy Ava Luna čtvrtek
11.5.2017 21:02

Jídlo a pití je ve Velké síni a také v každé klubovně se nachází nějaké lehké občerstvení. Ano můžeš hrát, že tvoje postava někde je a ji například jablko. Jinak jídlo je dostupné v každou hodinu, ale každý den se mění.


zatím nikdo čtvrtek
11.5.2017 20:42

ok, děkuju moc :)
hele a jak to je v bradavicích s jídlem? snídaně, oběd a večeře jsou ve velké síni nějak organizovaně hromadně, nebo jak kdo má zrovna čas ve výuce? Je možné hrát, že se postava někde na pozemcích zrovna zakousla do svého obloženého chleba, nebo něčeho podobného? mají vůbec přístup k jídlu v jakoukoliv denní dobu (kromě noci)? A jak je to pořešené s pitím. To si každý asi do hodin nosí lahev s vodou, nebo si může dojít do velké síně, že?