Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
20.2.2020 0:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Krystle dnes
20.11.2019 1:25

Are You interested in advertising that charges less than $49 every month and sends hundreds of people who are ready to buy directly to your website? Please send me a reply here: alfred4756will@gmail.com and I'll send more details.


Marcus T. Carwin včera
19.11.2019 9:50

Dotaz: To je skôr o tom, v akom veku tvoja postava prestala a koľko času ubehlo. Ak postava z dôvodu tvojej nečinnosti prepadla raz alebo dvakrát, tak s tým by taký problém byť nemusel. S dobrý rpg dôvodom by nemal byť problém vrátiť sa so svojou starou postavou. Ak však postava prepadla viac ako dvakrát, tak si myslím, že to tak jednoduché nebude.

Netreba ani zabúdať na to, že síce tvoja postava začne tam, kde skončila, tak svet išiel ďalej. Jej kamaráti sú starší a tak s nimi už asi nebude chodiť do triedy.


Lindsey Prise předevčírem
18.11.2019 22:47

To by muselo projít přes rpg správu. Dle mýho. Aka žádost skrze "rodinné důvody, úraz..." co já vím.
A spíš bych řekla ne... To by pak mohl dělat každý a škola by byla plná sedmnáctiletých kouzelníků ve třeťáku.


Dotaz předevčírem
18.11.2019 10:38

Ahoj všeci.
Chtěla jsem se zeptat, jestli by si mohla postava zažádat o odložení studia.
Že by začala studovat tam, kde skončila v příštím zahájení ročníku.
Předem děkuji za odpověď. :-) :-)


Ishika Samuels neděle
17.11.2019 18:23

Pak bude krásně na světě!


Lestriel A. Norrington neděle
17.11.2019 13:57

Lásku celý planetě!


Lindsey Prise neděle
17.11.2019 9:08

I když mě už trošku začínáte srát!


Zlatíčko neděle
17.11.2019 1:22

Mám vás všechny rád!


Callahan Erst pátek
15.11.2019 8:27

Eloís, Eloís!


Eloise pátek
15.11.2019 1:54

Need to find effective online promotion that isn't completely full of it? Sorry to bug you on your contact form but actually that's exactly where I wanted to make my point. We can send your advertising message to sites via their contact pages just like you're getting this ad right now. You can target by keyword or just start mass blasts to sites in any country you choose. So let's assume you're looking to blast a message to all the mortgage brokers in the United States, we'll grab websites for just those and post your ad text to them. As long as you're advertising a product or service that's relevant to that type of business then your business will get an amazing response!

Write a quickie email to eliza3644will@gmail.com for details on how this works


Stella 1.11.2019

Good day! By reading this message then you're living proof that ads submitted via web contact forms like yours works! We can send your ad to people via their feedback form on their website. The best part of this type of advertising is that messages sent through feedback forms are automatically whitelisted. This increases the probability that your ad will be seen. Absolutely NO Pay per click costs! Pay one flat rate and reach millions of people. To get more info please reply to: mary4864kir@gmail.com


Aňonim 1.11.2019

Z důvodu opoždění výuky a zlobení žactva se letos jízdenky na vlak k odjezdu na Vánoce neposkytují, kdo na ně nemá, hezky se učit!


Gregor Herbert 23.10.2019

To znie tak, že sa tvoj poskytovateľ internetu (internát, možno škola) rozhodol, že ťa na HOCZ nepustí (pravdepodobne sa HOCZ dostalo na tajný zoznam stránok, ktoré rozptyľujú pozornosť študentov. Takže akurát iné pripojenie (doma, wifi v čajovni, mobilné).
Môžeš ešte skúsiť, či pomôže použiť adresu https://www.hocz.org alebo https://hocz.org (tá dôležitá zmena je to „s“ pred dvojbodkou a odporúčam to tak používať všetkým). Ak ti to ukáže HOCZ, tak to je super (ale moc tomu neverím), ak ti to ukáže hocičo iné, tak platí to vyššie napísané. Iné možnosti, ako to obísť, presahujú rozmery tohto okienka na príspevok.


Davin Armitage 20.10.2019

Přihlašuju se z intru přes mozilu. Když zkusím jinej prohlížeč, hocz se mi ani nenačte a objeví se mi hned to, co jsem psala.