Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
20.2.2020 0:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Ta bez peněz předevčírem
19.7.2018 17:04

Tak tobě se to lehko říká. My si chceme taky koupit chleba!


Ten s penězma předevčírem
19.7.2018 16:39

Však ony budou. Neboj!


Ten bez peněz předevčírem
19.7.2018 10:37

Už aby byla další brigáda ;P


Laraline Warren úterý
17.7.2018 20:09

Na discordu se aktuálně slučuje nejrozmanitější skupina hoczáků. Od nováčků, studentů, lososů až k profesorstvu. Nikomu se moc odcházet na skype a fungovat na dvou platmorfách najednou asi nebude chtít.


Nápad úterý
17.7.2018 19:18

Když třeba mně osobně Discord vůbec, ale vůbec nevyhovuje. Já radši skype. Je přehlednější.


Discord úterý
17.7.2018 18:26

Nováčku, existuje Hocz skupina na Discordu, https://discord.gg/QBDa5y, přijď pokecat tam!


Nápad úterý
17.7.2018 9:19

Zdravím.
Jsem budoucí nováček na hocz, čas do registrace se nám krátí poměrně rychle, tak mě napadlo - co si udělat třeba na skypu takovou skupinku nováčků? Mohli bychom se dělit o dojmy, zkušenosti nebo si zkrátka pokecat.
Kdyby měl někdo zájem, ozvěte se na mail novaccihocz@seznam.cz.


Jupík neděle
15.7.2018 23:50

Miluju zakladatele této nejlepší rpg HP stránky. A vůbec, co všechno dokázali a kam se dostali.
HOCZ JE NEJLEPŠÍ
ILY


jsem líná se přihlásit neděle
15.7.2018 13:50

Souhlasím s Já, protože mě třeba samotné trvalo několik týdnů, než jsem na to přišla a když se mi to konečně povedlo, málem jsem se počůrala radostí. (MÁLEM!) Když se mě třeba někdo zeptá, neřeknu mu jak to udělat, jen mu napovím. Nechci je připravit o tu radost. Je to takové jako když na Velikonoce hledáš nadílku od zajíčka, tak kdyby ti někdo řekl jako to udělat, bude to o ničem. :DD


Ten, který je neděle
15.7.2018 13:46

Nějak mi to hlásí neexistující stránku.


neděle
15.7.2018 8:44

Mně se na tom nelíbí jenom to, že lidem takhle veřejně prozrazuješ, jak si vytvořit to prázdné okénko v seznamu přátel. Však v tom je právě to kouzlo, že si na to fakt musí každý přijít sám, a nebo to aspoň sám od někoho vyžebrat, ne? :(


už to tu bylo ne? neděle
15.7.2018 0:39

Tentokrát hezké provedení! :)


A třeba prostě jenom nechci, aby každý věděl, kdo jsem sobota
14.7.2018 23:29

Jako kdyby tady nebylo stokrát řečeno, že vše potřebné najde takový nováček u nás a že tedy opravdu není nutné, aby bylo zakládáno i něco vedle. Takto to je alespoň přehledné a víme jistě, že tam není nic napsáno špatně...


Ursula sobota
14.7.2018 16:48

Ahoj!

Pomocník pro předškoláky a nováčky na hocz je zpět!

hocz-znalec.webnode.cz

(znalec proto, že jsem si zveřejnění stránek tolikrát rozmyslela, že už nezbyla jiná doména)

Doufám, že tentokrát jsem neudělala nic špatně, opravdu nechci nikoho naštvat ani urazit. Původně jsem si myslela, že s tím úplně seknu, ale opravdu jsem tohle chtěla udělat a nedalo mi to. A opravdu doufám, že něco jako "postřehy" a rady od hráčů tentokrát nijak nekomplikují celý proces vpouštění do hry a tak, to bych velmi nerada.

Prostě neoficiální rady, tipy a triky pro nováčky.