Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
20.2.2020 0:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


neTableta úterý
15.5.2018 10:54

neříkám nic...


Arien Severin pondělí
14.5.2018 13:21

Zatím to, že to je čistý pay2play, jinak aby člověk měl velkou trpělivost.


hráčka pátek
11.5.2018 21:45

nic


hráč pondělí
7.5.2018 19:51

Co říkáte na tu novou hru hogwarts mystery?


Diel M. Tarkin pondělí
7.5.2018 18:14

»Ursula: Podobně zaměřená spíše neoficiální stránka už nějaký ten pátek existuje a nachází se na adrese tmp.hocz.org/HELP.
Teď zpětně už nedokážu říct, co všechno obsahoval tvůj poradce, ale tento obsahuje řadu pomnůcek jak pro chaty, pro zorientování se na Hradě, o fungování výuky, základní přehled o reáliích našeho světa,... plus tucet dalších odkazů na další tentokrát už plně oficiální věci, manuály a návody.


Ursula neděle
6.5.2018 15:46

Ok, vidím, že stránky neschytaly úspěch, naopak, dozvěděla jsem se, žw je to proti pravidlům (asi). Takže stránky smažu v brzké době (jakmile se k tomu dostanu) a prosím za odpuštění, jestli jsem tvůrce, nebo někoho jiného urazila, opravdu to nebylo cílem.

Možná vytvořím jinou stránku, čistě o tipech pro hru a podobně, každopdně do RPG příručky se nadále “navážet” nebudu, přeci jen, z čeho jsem čerpala že.

Takže ještě jednou se všem omlouvám, doufám, že mi bude odpuštěno.


S 4.5.2018

Ursula Dobrý pokus, doufám, že taková zpráva bude po zásluze potrestána. Zdejší tvůrci co vím byly vždy proti těmto rádoby systémům :P


Ursula 2.5.2018

přesunuly, pardon


Ursula 2.5.2018

Naše webovky se kvůli technickým problémům přesunuli:
hocz-poradce8.webnode.cz


Timothy F. Humphrey 1.5.2018

Myslím, že Ternová ti už odpovedala. Každopádne, ak sa pomýliš, tak to môžeš napísať do lomítok znova. ^.- Ja používam však lomítka v sovách v nonrpg časti sovy.


Lindsey Prise 1.5.2018

Od Terna je to jasně, ne?

Když to jde (a jde to vždycky), tak se lomítkám na chatu vyhýbáme. Co jsem tak viděla, tak se tam dávaly jen v tom případě, když někdo prostě musel oznámit společnosti, že potřebuje nonkově zmiznout, či si díky tomu opravil příspěvek. Třeba překlep, špatně uvedené jméno... Kravinky, kterých si většina jiných hráčů na první pohled ani nevšimne.

Ale všechno jde vyřešit skrze sovy, takže není třeba to tahat do chatu. Vlastně to tam nemá co dělat, žádné kompromisy. Tuším, že je to popsané i někde v příručce, zkus se mrknout... :)

Když někdo potřebuje odejít, odejde v dalším příspěvku, když se splete postava, stačí se opravit v dalším odehrání. A když se splete hráč, není nic jednoduššího, než napsat sovu, respektive jinak sdělit hráčům oč jde. Ale lomítka nejsou ani pěkné, ani nějak vhodné, no...


Otázečkaaaaa 1.5.2018

chci se zeptat, v jakém konkrétním případě se může do chatů psát za lomítka?


Tern Warren 1.5.2018

Prakticky nikdy.
Ani když člověk napíše něco špatně a chce se opravit, ani když musí náhle odejít od počítače, ani když mu za oknem přistane drak a potřebuje to někomu sdělit.

Lomítka se můžou vyskytnout v sovách a úkolech, případně tak ještě na některých nástěnkách.

Na nonkové chaty jsou různé jiné kecálky, kupříkladu kolejní skype nebo i další, méně oficiální.


Otázečkaaaaa 30.4.2018

chci se zeptat, v jakém konkrétním případě se může do chatů psát za lomítka?