Návštěvní kniha

Nick:

Příspěvek:
Informace přišpendleno do
20.2.2020 0:00

REGISTRACE JE UZAVŘENA

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Tato návštěvní kniha je především prostorem pro dotazy neregistrovaných a dále prostorem pro diskuze mezi návštěvníky a registrovanými účastníky. Pokud mají registrovaní hráči nějaký dotaz týkající RPG, tak mohou zavítat do Diskuze o RPG, kterou naleznou v levém sloupečku pod hlavičkou Nápověda, nebo se obrátit přímo na odpovědnou osobu (viz kontakty na úvodní stránce). Technické dotazy a připomínky prosím směrujte výhradně na Dereka Hastura.

PRO NOVÁČKY:

Před zahájením registrace (nebo samotnou vaší registrací vůbec) doporučujeme si přečíst následující odkazy: stručná pravidla a pomůcku pro tvorbu postavy. Zasláním registrace zároveň dáváte najevo svůj souhlas se stanovenými pravidly a jejich porušování může vést až k zablokování vašeho přístupu.

Doporučuje se také nastudovat základní principy a podstatu role-playingových her (odrazovým můstkem může být například článek na Wiki).

Nezapomeňte prosím, že v návštěvní knize odpovídají hráči HOCZ a ne nutně administrátoři zodpovědní za běh systému, hry, nebo výuky. I když věříme, že všichni hráči zodpovídají Vaše dotazy s nejlepším úmyslem, nemusí být jejich odpovědi vždy přesné. Pro oficiální informace vždy sledujte nástěnku školy.


DŮLEŽITÉ ODKAZY PRO HRÁČE
pravidla | možnosti chatů | studijní řád | školní řád
nápověda k postavě | pravidla popisu postavy | příručka hráče


Marcus T. Carwin pondělí
10.9.2018 21:23

zmatek: V hrade na 3. poschodí.


zmatek pondělí
10.9.2018 21:09

Kde najdu nějakou pamětní síň?


Timothy F. Humphrey 3.9.2018

Veruže sa neučí. Tak hrajte tak, ako vám povedala Lorr a aj London. ^^


Timothy F. Humphrey 3.9.2018

Veruže sa neučí. Tak hrajte tak, ako vám povedala Lorr a aj London. ^^


Sophia Rodriguez 3.9.2018

Meh. Jak psala Tess - zápis bude, až bude. Přesné datum nikdy nejde předem určit. Ale nebojte, zápis taky přijde :-) Zatím si užívejte hru i bez něj.


Anna Pederson 3.9.2018

Já teda nevím, ale my v Mrzimoru na nástěnce máme celkem otevřeně napsaný datum, kdy se spustí zápis. :D Tudíž vás můžu uklidnit, bude to brzy. :D


Tess Cont 3.9.2018

Ahoj,
zápis se většinou otevírá tak týden, dva po rozřazení. Občas o něco dřív, jindy se zas opozdí, záleží na postavení Neptunu a hustotě vílích kruhů.
Jak praví staré moudro: zápis bude, až bude.


Edward R. Rows 3.9.2018

Ahoj!
Můžu se zeptat, kdy bude otevřen zápis předmětů?


Honza 3.9.2018
</>Hhhh</>

London N. Grey 3.9.2018

Prvý týždeň sa skutočne neučí.


Lorraine S. Warrow 3.9.2018

Ah, kážu bludy, pardón. Tak vyčkejte času, všecky nadějné, mladé a talentované nové tváře tu chceme, systém vás časem přebarví a přehodí do hradu. Musíte vydržet... A budou i barvičky!


Lindsey Prise 3.9.2018

Předškoláci se určitě do školy dostanou co nevidět. Trochu trpělivosti. :)


Davin Armitage 3.9.2018

Nevím, když kliknu na blízké okolí a na pozemky, tak se dozvím, že předškoláci mají cestovat loďkami, nikam dál se proklika tnemůžu.


Žalovníček 3.9.2018

Vy nás normálně v tý škole nechcete! Systéme, šup šup!